(VIDEO) Sutjeska poražena od Berana

Po svemu viđenom gosti su zasluženo odnijeli bodove iz Nikšića. Početak meča nije nagovještavao tako jer je Sutjeska povela 5:3, ali je Berane sa tri vezana pogotka preokrenulo rezultat. Momenat je bio na strani gostujućeg tima koji je u pojedinim trenucima imao dosta sreće jer su rukometaši Sutjeske nekoliko puta pogađali okvir gola. Uslijedio je tajm aut Božidara Mušikića, nakon kojeg je domaćin konsolidovao redove i u 22. minutu prišao na minus jedan. Ipak, Beranci su furiozno odgovorili novom serijom i sa 17-11 zaključili prvo poluvrijeme.

Nastavilo je Berane tamo gdje je stalo, a ubrzo je razlika iznosila osam golova. Sutjeska je pokušavala da istopi zaostatak ponajviše preko Tomanovića, međutim gosti su odolijevali svakom naletu i na kraju slavili bez većih problema 27:21.

Najefikasniji u domaćem sastavu bio je Tomanović koji je postigao 6 golova. Na drugoj strani 9 pogodaka Folića.