Sutjeska u drugom poluvremenu srušila otpor Jedinstva

Nakon tri vezana meča bez pobjede, fudbaleri Sutjeske su konačno slavili – Nikšićani su danas u 13. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige na domaćem terenu savladali Jedinstvo 2:0.

Sutjeska je povela u 78. minutu kada je Srđan Krstović počeo akciju, koju je golom završio mladi Janis Begdadi. Konačan rezultat postavio je mladi reprezentativac Igor Pajović nakon greške golmana Sergeja Joksimovića. Golman Jedinstva je, u želji da loptu pošalje što dalje od gola, pogodio Pajovića i lopta je završila u mreži.

Ekipa Vladimira Jankovića je bila bolji rival, u drugom poluvremenu je šansu sa oko šest-sedam metara imao Adrijan Rudović, ali je njegov udarac odbranio Joksimović, da bi nakon jednog kornera i Krstović pogodio prečku.

Gosti u drugom dijelu nisu zaprijetili, a najbolju šansu su imali u šestom minutu kada je nakon jedne kontre Alija Krnić šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je Vladan Giljen odbranio taj udarac.