Ološi od sudija pokrali Srbiju! Tzv Drim tim nezasluženo prošao!

Tim Svetislava Pešića igraće za bronzu protiv Nemačke

Kakva je to bila košarka, kakva je to bila igra punih 36 minuta! Nervoza je cepala Drim tim, ali kada je pretilo da se dogodi najveća senzacija Olimpijskih igara i da 12 najvećih američkih košarkaških zvezda ispadne pre finala i meča sa domaćinom, na scenu su stupila trojica anonimnih sudija, koji su pogurali SAD taman koliko je bilo potrebno za preokret i za pobedu – 95:91.

Koraci ne postoje za Lebrona Džejmsa i Džoela Embida, niti faulovi u odbrani, pošto u drugom poluvremenu, u obe četvrtine, tim SAD gotovo da nije ni ušao u bonus.

Na kraju je i srpski tim ostao bez goriva, malo ishitrenih šuteva, malo loš izbor poteza, trojka Bogdanovića koja je izašla iz obruča, dok je sve što je Stef Kari bacio ka košu, prošlo kroz njega.

Kapa dole i sve čestitke za igru, za sve urađeno na terenu, Srbija apsolutno nije zaslužila da izgubi ovu utakmicu.