MMA klub Ne-waza Budva ponosan na rezultate u Briselu,

Proteklog vikenda na prestižnom NAGA (North American Grappling Association) prvenstvu u Briselu dvojica predstavnika ju-jitsu kluba „Ne-waza“ Budva (MMA klub Budva) Bojan Merdović i Đorđe Klać ostvarili su izvanredne rezultate i osvojili čak šest medalja (tri zlatne i tri srebrne.

Bojan Merdović je osvojio po jednu zlatnu medalju i šampionski pojas u kategoriji braon pojaseva -75kg, kimono, Adults i Masters, kao i srebrnu medalju u istoj kategoriji no gi.

Đorđe Klać je osvojio zlatnu medalju i šampionski pojas u kategoriji Masters -115kg Expert level bez kimona, srebrnu u no-gi Adults i srebrnu u gi kategoriji +115kg.

Ovo je dokaz da se u ju-jitsu klubu „Ne-waza“ Budva (MMA klubu Budva) radi vrhunski posao i da iz godine u godinu njihovi predstavnici pokazuju dominaciju na najvećim svjetskim takmičenjima.